🔹کاشان بزرگ دوباره بال پرواز می‌گیرد

Telegram
Twitter
LinkedIn

 

شهردار کاشان با اشاره به توقف بالغ بر 22 ماهه پروازهای فرودگاه کاشان بزرگ ناشی از شیوع کرونا و نیز مشکلات زیرساختی و ناوبری گفت: فعالیت فرودگاه با مهیا شدن شرایط و همچنین سرمایه‌گذاری شهرداری از دی ماه آینده با برقراری پروازها به صورت دو روز در هفته از سرگرفته می‌شود.

حسن بخشنده امنیه، عقد قرارداد با شرکت هواپیمایی معراج و انجام پروازهای این ایرلاین با نوع ایمن، مدرن و پیشرفته هواپیمای ایرباس را یادآور شد و افزود: این شرکت که پروازهای VIP آشیانه جمهوری اسلامی را برعهده دارد، یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی کشور محسوب می‌شود.

شهردار کاشان در ادامه فرودگاه کاشان را زیرساختی فرامنطقه‌ای و متعلق به 18 شهر همجوار از جمله کلانشهر قم قلمداد و تصریح کرد: این اتفاق می‌تواند علاوه بر رونق اقتصادی و گردشگری برای خطه سیلک، موجب افزایش مسیرهای پروازی به مقصدهای گوناگون نظیر قشم، کیش، شیراز و اهواز از مبدأ فرودگاه کاشان باشد.

بخشنده امنیه همچنین ابراز امیدواری کرد: با پی گیری‌های صورت گرفته فرودگاه کاشان در زمره فرودگاه‌های مرز هوایی کشور قرار گرفته و مردم دارالمومنین شاهد برقراری پروازها به عتبات عالیات از مبدأ این فرودگاه باشند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp