🔹کاشان بزرگ دوباره بال پرواز می‌گیرد

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

 

شهردار کاشان با اشاره به توقف بالغ بر 22 ماهه پروازهای فرودگاه کاشان بزرگ ناشی از شیوع کرونا و نیز مشکلات زیرساختی و ناوبری گفت: فعالیت فرودگاه با مهیا شدن شرایط و همچنین سرمایه‌گذاری شهرداری از دی ماه آینده با برقراری پروازها به صورت دو روز در هفته از سرگرفته می‌شود.

حسن بخشنده امنیه، عقد قرارداد با شرکت هواپیمایی معراج و انجام پروازهای این ایرلاین با نوع ایمن، مدرن و پیشرفته هواپیمای ایرباس را یادآور شد و افزود: این شرکت که پروازهای VIP آشیانه جمهوری اسلامی را برعهده دارد، یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی کشور محسوب می‌شود.

شهردار کاشان در ادامه فرودگاه کاشان را زیرساختی فرامنطقه‌ای و متعلق به 18 شهر همجوار از جمله کلانشهر قم قلمداد و تصریح کرد: این اتفاق می‌تواند علاوه بر رونق اقتصادی و گردشگری برای خطه سیلک، موجب افزایش مسیرهای پروازی به مقصدهای گوناگون نظیر قشم، کیش، شیراز و اهواز از مبدأ فرودگاه کاشان باشد.

بخشنده امنیه همچنین ابراز امیدواری کرد: با پی گیری‌های صورت گرفته فرودگاه کاشان در زمره فرودگاه‌های مرز هوایی کشور قرار گرفته و مردم دارالمومنین شاهد برقراری پروازها به عتبات عالیات از مبدأ این فرودگاه باشند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp